درباره سایت مترجم

در اولین روزهای سال 95 برای ادامه فعالیت مجموعه خود در بحث ترجمه ، ضرورت جدیدی  را تحت عنوان ضعف ما در  تبلیغات در فضای اینترنت احساس کردیم؛ اگر چه در مبحث دارالترجمه در اینترنت ید طولایی داریم اما در مورد خود ترجمه و یک سایت مترجم آنلاین کار نکرده بودیم در نتیجه به این فکر افتادیم که سایتی تحت عنوان " من مترجم هستم " ایجاد کنیم.

این وب سایت با پشتوانه 10 سال کار و تجربه در وزه ترجمه ایجاد شده و مترجمینی که علاقه به کار دارند می توانند در وب سایت ثبت نام کنند . ثبت نام هر مترجم از چند جهت حائز اهمیت است اول اینکه تماس ایشان در دسترس ماست و می توانیم کار بسپاریم و دوم اینکه یک تبلیغ عالی در فضای مجازی برای مترجم هست.البته با ذکر این نکته که مسولیت محتوای صفحه اختصاصی هر مترجم بر عهده خود ایشان می باشد.

بدین صورت که شرکت های داخلی و خارجی  و ادارات و موسساتی که نیاز به مترجم زبان انگلیسی روسی عربی فرانسه آلمانی اسپانیایی ترکی ایتالیایی و .. دیگر زبان ها دارند با مراجعه به این وب سایت و جستجو بر مبنای زبان مبدا و مقصد به لیست مترجمین و شماره تماس انها دسترسی داشته باشند . پس از مترجمین عزیز انتظار می رود که رزومه کاملی رو در پروفایل خود قرار دهند و هر چند وقت یک بار آپدیت کنند  تا امکان تصمیم گیری برای کسانی که استخدام مترجم دارند آسان تر شود .امید که واسطه خیر باشیم .

ترجمه حرفه ای و تخصصی رو هم اکنون سفارش دهید.

 

سفارش دهید

هرسال رقابت دارالترجمه ها ، دفاتر ترجمه ، موسسات و شرکت ها ی فعال در حوزه ترجمه در ایران فشرده تر میشود.و دلیل آن حضور پررنگ وب سایت های ترجمه آنلاین و مترجم آنلاین و دارالترجمه آنلاین با پسوندهایی چون ایران تهران رایگان و .... است که کلمات کلیدی حوزه ترجمه رو نشانه رفته اند . و تقریبا برای هررشته از ترجمه تخصصی یک سایت تخصصی آپلود شده است. مانند حوزه مقالات و متون isi  و ترجمه تخصصی شیمی ریاضی پزشکی فیزیک و ...

ما نیز به پشتوانه 11 سال حضور در عرصه ترجمه و دارالترجمه سایت جدیدی به نام من مترجم هستم راه اندازی کردیم و تا خدمتی متفاوت هم به مترجم و هم به مشتری ترجمه ارائه دهیم.البته عمده کار این وب سایت اطلاع رسانی آنلاین برای جستجو گران مترجم هست. شماره های تماس دفتر خیابان شریعتی :تلفن: 02122618861     تلفن: 02122608933       فکس و تلفن : 02122618321     

شماره های تماس دفتر ترجمه خیابان ستارخان یا همان دارالترجمه ستارخان :

آدرس دارالترجمه : آریاشهر ابتدای خیابان ستارخان - پلاک 785- طبقه 3 -واحد غربی 

تماس دارالترجمه رسمی ستارخان شماره 119: 44212620 الی 44212621 و 44212622  می باشد.

موبایل دفتر ترجمه 119:     09197040151