ترجمه فوری مقاله فارسی به انگلیسی

ترجمه فوری ارزان

خیلی وقت ها مشتری به دفتر ما زنگ میزنه و درخواست ترجمه انگلیسی فارسی و یا برعکس داره و میگه من ترجمه خوب فوری رسمی و ارزان قیمت میخواهم .

جواب همیشگی ما به این دوستان اینه ترجمه خوب با ترجمه فوری سازگاری نداره - ترجمه ارزان با ترجمه خوب هماهنگی نداره  البته فوری و ارزان با هم سازگاری دارند که ما نداریم .

ظرف 10 سالی که تو حوزه ترجمه هستیم از کسی بابت فوریت پول اضافه نگرفتیم مگر به حکم این که در قبالش به کسی پرداخت کرده باشیم. 

مشتری گرامی این درددلی بود که صرفا برای مشاهده شما نوشتیم ورنه درخواست شما چه ترجمه فوری ارزان چه ترجمه فوری فارسی به انگلیسی چه ترجمه فوری مقاله و چه ترجمه رسمی فوری باشد ما با ارامش انام میدیدم کار درستی تحویل شما میدیم .

وقتی هم که هزینه فوریت نگیریم که نمیگیریم به خودی خود ترجمه ما ترجمه ارزان قیمت و با نرخ ترجمه دانشجویی است . 

ترجمه ما اینقد سریع است که فک کنم از ترجمه سریع گوگل سریعتر و از ترجمه تخصصی همه متخصصین تخصصی تر است.

ترجمه مقاله تخصصی خود را به ما بسپارید.

ترجمه حرفه ای و تخصصی رو هم اکنون سفارش دهید.

 

سفارش دهید

هرسال رقابت دارالترجمه ها ، دفاتر ترجمه ، موسسات و شرکت ها ی فعال در حوزه ترجمه در ایران فشرده تر میشود.و دلیل آن حضور پررنگ وب سایت های ترجمه آنلاین و مترجم آنلاین و دارالترجمه آنلاین با پسوندهایی چون ایران تهران رایگان و .... است که کلمات کلیدی حوزه ترجمه رو نشانه رفته اند . و تقریبا برای هررشته از ترجمه تخصصی یک سایت تخصصی آپلود شده است. مانند حوزه مقالات و متون isi  و ترجمه تخصصی شیمی ریاضی پزشکی فیزیک و ...

ما نیز به پشتوانه 11 سال حضور در عرصه ترجمه و دارالترجمه سایت جدیدی به نام من مترجم هستم راه اندازی کردیم و تا خدمتی متفاوت هم به مترجم و هم به مشتری ترجمه ارائه دهیم.البته عمده کار این وب سایت اطلاع رسانی آنلاین برای جستجو گران مترجم هست. شماره های تماس دفتر خیابان شریعتی :تلفن: 02122618861     تلفن: 02122608933       فکس و تلفن : 02122618321     

شماره های تماس دفتر ترجمه خیابان ستارخان یا همان دارالترجمه ستارخان :

آدرس دارالترجمه : آریاشهر ابتدای خیابان ستارخان - پلاک 785- طبقه 3 -واحد غربی 

تماس دارالترجمه رسمی ستارخان شماره 119: 44212620 الی 44212621 و 44212622  می باشد.

موبایل دفتر ترجمه 119:     09197040151